PRZEPUSTNICE SFERACO

Przepustnice są rodzajem armatury przemysłowej odcinającej i regulującej przepływ medium. Ich działanie oparte jest na ruchu obrotowym łopatki usytuowanej wewnątrz kanału w taki sposób, że oś łopatki znajduje się pod kątem prostym do osi kanału. Zakres obrotu trzpienia, na którym umieszczona jest łopatka, wynosi zwykle 0-90 stopni. Przepustnica jest dobrym wyborem, jeśli natężenie przepływu mieści się w 30-70% otwarcia. Wśród walorów przepustnic Sferaco wymienić trzeba: łatwy montaż, wygodny serwis oraz wieloletnią trwałość.

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości przepustnice firmy Sferaco – marki znanej z wysokiej jakości i niezawodności produktów. Sprzedajemy przepustnice elastomerowe, teflonowe oraz wysokoparametrowe. Szerokie spektrum zastosowań obejmuje: chemię, petrochemię, energetykę, ciepłownictwo, uzdatnianie wody, oczyszczalnie ścieków i inne. Wybór materiału zawsze jest uzależniony od planowanego zastosowania armatury oraz występujących temperatur. Często każdy z elementów (korpus, tarcza, itd.) jest wykonany z innego surowca w celu optymalizacji pracy całości.

SFERACO – SPRAWDZONA MARKA

Do naszych magazynów trafia jedynie wysokiej jakości asortyment wyprodukowany w sprawdzonych, solidnych firmach. Dlatego oddajemy w Państwa ręce markowe produkty Sferaco. Ten wywodzący się z Francji producent i dostawca szerokiego spektrum armatury przemysłowej zaopatruje obecnie całą Europę. Artykuły spod szyldu Sferaco cechuje doskonały stosunek jakości do ceny. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy surowców, produkty te wyróżniają się wyjątkową trwałością. Są wytwarzane z doskonałej jakości żeliwa szarego, sferoidalnego, staliwa węglowego, staliwa nierdzewnego i chromowo-molibdenowego.

PRZEPUSTNICE SFERACO – NAJLEPSZY WYBÓR

Przepustnice Sferaco wykonywane są z najlepszych dostępnych surowców. Oferujemy Państwu przepustnice elastomerowe z korpusem z żeliwa szarego, żeliwa sferoidalnego, stali kwasoodpornej, aluminium. W przepustnicach teflonowych korpus powstaje z żeliwa sferoidalnego i stali kwasoodpornej, natomiast tarcza ze stal kwasoodpornej i stali pokrytej PTFE, PFA. Z kolei korpusy przepustnic wysokoparametrowych są produkowane ze staliwa węglowego oraz staliwa kwasoodpornego. Duży zakres stosowanych napędów, przyłączy oraz dopuszczalnych ciśnień umożliwi Państwu wybór produktu spełniającego wymagania wynikające z planowanych zastosowań. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacjami produktów zamieszczonymi na stronach konkretnych kategorii przepustnic.

GTM on-line shop
Armatura Przemysłowa