Zaznacz stronę

Armatura przemysłowa

Największe w Polsce stany magazynowe armatury przemysłowej

Katalog

Program dostaw

Katalog

Program produkcji

Film

Grupa METKOM

Zobacz film

Zawory kulowe

Wymieniając podstawowe elementy instalacji hydraulicznej, trzeba wspomnieć o niezbędnej części, jaką są zawory kulowe do wody. Dzięki nim można w razie potrzeby skutecznie odciąć przepływ cieczy. Ma to kluczowe znaczenie chociażby w przypadku planowych prac remontowych na sieci lub w razie nieprzewidzianej awarii. Oczywiście ważne, aby zawór kulowy wyróżniał się odpowiednią jakością wykonania oraz ergonomiczną konstrukcją. Taki duet pozwoli akcesorium efektywnie pracować nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Mamy najpopularniejsze typy zaworów kulowych

Na naszą ofertę składa się kilkadziesiąt modeli  zaworów kulowych. Zadbaliśmy o najpopularniejsze typy produktów:  gwintowanekołnierzowe  i  międzykołnierzowe, z końcówkami do spawania. Sprawdzą się zarówno w przypadku instalacji o prostszej konstrukcji, jak i w zaawansowanych systemach hydraulicznych. Jako doświadczony producent armatury przemysłowej jesteśmy w stanie ręczyć za wytrzymałość produktów.  Zawory kulowe do wody  cechują się znaczną wydajnością, ale co najważniejsze – dobrze wywiązują się ze swoich zadań. Utrzymujemy wysoki stan zapasów magazynowych, aby w razie potrzeby  zawór kulowy  trafił w Państwa ręce w maksymalnie krótkim czasie od złożenia zamówienia. Warto zaufać wiedzy i doświadczeniu, jakimi dysponujemy w GTM Process Valves Sp. z o.o.

Specyfikacja naszych zaworów kulowych do wody

Nie bez powodu mówimy o wysokiej jakości oferowanych produktów. Mamy ku temu wiele solidnych argumentów. Przede wszystkim sprzedajemy zawory powstające na bazie wysokiej jakości odlewów. Spełniają wszystkie niezbędne normy. Z tego względu  zawór kulowy  znajduje szerokie zastosowanie w przypadku np. neutralnych gazów, płynów, kwasów i zasad. Korpusy i kule poszczególnych modeli produkuje się z kwasoodpornej stali, co bezpośrednio przekłada się na ich żywotność oraz niezawodność. Poza tym produkty mają solidne uszczelnienie. Jeśli dodamy do tego dużą precyzję wykonania, możemy mówić o kompletnym i w pełni godnym polecenia produkcie. Z naszych  zaworów kulowych do wody  korzystają firmy z różnych branż.

Jakie zawory kulowe znajdują się w katalogu?

Posiadamy produkty o szerokiej specyfikacji np. z korpusami jedno- lub dwuczęściowymi.  Zawory kulowe do wody  mają ponadto różne średnice. Wystarczy spojrzeć na modele z napędem elektrycznym i pneumatycznym, które mają do nawet DN600. Potrafią pracować w zakresie ciśnienia 16-500 bar. Poszczególne zawory nie posiadają martwych przestrzeni, są antystatyczne oraz mogą pochwalić się Fire Safe. Poza standardową ofertą podejmujemy się dodatkowo zleceń na indywidualne zamówienie. Taka usługa wymaga jednak złożenia wcześniej zapytania. Zachęcamy do skorzystania z dużego wyboru  zaworów kulowych  od topowych producentów. Aby przekonać się, jak wiele jesteśmy w stanie zaoferować, wystarczy się z nami skontaktować.