PRZEPUSTNICA Z NAPĘDEM PNEUMATYCZNYM

Przepustnice wyposażane są w napęd elektryczny lub pneumatyczny. Wybór konkretnego zależy od przyszłego zastosowania produktu. My oferujemy Państwu zarówno przepustnice z napędem elektrycznym, jak i przepustnice z napędem pneumatycznym. Są to wysokiej jakości produkty z centrycznie łożyskowaną tarczą i teflonowym uszczelnieniem. Do wyboru mają Państwo przyłącze międzykołnierzowe typu Wafer oraz LUG lub kołnierzowe. Surowce, z których powstaje tarcza oraz korpus to żeliwo sferoidalne GGG 40/ 50, stal kwasoodporna i stal pokryta PTFE, PFA. Przepustnice tego typu są stosowane z powodzeniem w obszarze chemii i petrochemii. Polecamy produkty sprawdzonych firm: InterApp, Ebro Armaturen, Bray, Ghibson.

Przepustnica z napędem pneumatycznym i elektrycznym

Opis: przepustnice z centrycznie łożyskowaną tarczą, uszczelnienie teflonowe
Przyłącze: międzykołnierzowe typu Wafer oraz LUG, kołnierzowe
Średnice: DN 32 - DN 900
Ciśnienia: PN 10
Korpus: żeliwo sferoidalne GGG 40/ 50, stal kwasoodporna
Tarcza: stal kwasoodporna, stal pokryta PTFE, PFA
Uszczelka: PTFE
Napęd: dźwignia ręczna, przekładnia ślimakowa, napęd pneumatyczny, napęd elektryczny
Certyfikacja: oznaczenie CE, atest PZH, atest 3.1 EN 10204, inne
Zastosowania: chemia, petrochemia

Producenci: InterApp, Ebro Armaturen, Bray, Ghibson

 

PRZEPUSTNICA Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM

Przepustnice z napędem elektrycznym są towarem pożądanym w szeroko rozumianym przemyśle. Wybór konkretnego zależy od wielu czynników m.in. wymagań instalacji, do której ma trafić oraz stosowanego medium. Dostępne są różne opcje zasilania produktu. Należy zwrócić szczególną uwagę na zakres temperatur, w jakich przepustnice z tego typu zasilaniem mogą być używane. Kąt obrotowy przeważnie wynosi 90 stopni, a stopień ochrony IP 67. Towar z naszego katalogu cechuje wysoka szczelność, doskonała trwałość i niezawodność. Jeśli zależy Państwu na komforcie użytkowania i wysokiej jakości armatury, zapraszamy do zakupu.
EKONOMICZNE PRZEPUSTNICE Z NAPĘDEM PNEUMATYCZNYM

Alternatywą dla przepustnic z napędem elektrycznym są przepustnice wyposażone w napęd pneumatyczny. Mechanizm działania przepustnicy z napędem pneumatycznym opiera się na obecności ciśnienia gazu, które wprawia mechanizm w ruch. Takie rozwiązanie cechuje niskie zużycie energii, długa żywotność oraz wygoda i bezpieczeństwo użytkowania. W razie wątpliwości dotyczących wyboru napędu najlepszego dla Państwa instalacji, oferujemy personalne doradztwo techniczne. Dołożymy wszelkich starań, żeby zakup okazał się w pełni zadowalający, a zakupiona armatura spełniła swoje zadanie.

GTM on-line shop
Armatura Przemysłowa