Zaznacz stronę
>

Armatura przemysłowa

Największe w Polsce stany magazynowe armatury przemysłowej

Katalog

Program dostaw

Katalog

Program produkcji

Film

Grupa METKOM

Zobacz film

GTM Process Valves Gazelą Biznesu!

Gazele Biznesu to renomowany ranking małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, którego organizatorem jest od 2000 roku “Puls Biznesu”. Ranking ten cieszy się dużym uznaniem, będąc najstarszym, najbardziej wiarygodnym i popularnym w swojej kategorii. Jego główną misją jest wspieranie przedsiębiorczości poprzez wyróżnienie firm, które osiągnęły znaczący rozwój.

Ranking Gazel Biznesu opiera się na obiektywnych kryteriach, głównie wynikach finansowych. Udział w nim jest bezpłatny, co sprawia, że konkurs jest otwarty dla szerokiego spektrum przedsiębiorstw. By zostać Gazelą Biznesu, firma musi spełnić szereg wymogów, takich jak kontynuacja działalności od co najmniej 2019 roku, wzrost przychodów w ciągu ostatnich trzech lat, brak straty oraz udostępnienie wyników finansowych. W tegorocznej edycji, Gazelami Biznesu 2022, wyróżniono aż 4597 firm z całej Polski.

 
gazela biznesu dla GTM Process Valves

Ranking Gazel Biznesu stanowi ważne wyróżnienie dla firm, które nie tylko odnotowały znaczący wzrost, ale również charakteryzują się transparentnością i solidną kondycją finansową. Obecność w tym prestiżowym rankingu potwierdza elitarną pozycję małych i średnich przedsiębiorstw, a także przyciąga uwagę inwestorów, klientów i partnerów biznesowych.