Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas XXVI edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2018 w Bydgoszczy.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że prezentowana przez nas oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem z Państwa strony. Mamy nadzieję, że odbyte spotkania będą podstawą do nawiązania obustronnej korzystnej współpracy.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na kolejnych targach!

 

 Wodkan

Uprzejmie informujemy, że z początkiem lutego 2016 uruchomiliśmy największy w Polsce magazyn zasuw nożowych. Zasuwy nożowe dostępne są w wykonaniu z korpusem z żeliwa sferoidalnego GGG40 oraz staliwa kwasoodpornego CF8M. W standardzie wyposażone są w napędy ręczne lub pneumatyczne. Na zapytanie dostępne również z napędem elektrycznym. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego naszą firmę oraz pozostałe spółki wchodzące w skład Grupy Metkom.

 

W styczniu 2012 roku na działce o powierzchni 10.000m2, zlokalizowanej przy drodze krajowej nr 81, została ukończona budowa nowej siedziby. W nowym obiekcie znalazło się miejsce na przestronne i nowoczesne biura o powierzchni 750m2. Powstał również magazyn wysokiego składowania o powierzchni 1.600m2 oraz hala produkcyjna o powierzchni 800m2. Nowy budynek pozwolił nam zatrudnić większą ilość pracowników oraz sprawił, że dzięki konsolidacji firm wchodzących w skład Grupy Metkom, znacznie wzrosła jakość i kompleksowość obsługi naszych klientów oraz umocniła się nasza pozycja rynkowa.

 

GTM on-line shop
Armatura Przemysłowa